اولترا
خانه / لباس بیمارستان / فروش مستقیم لباس کارکنان بیمارستان باکیفیت

فروش مستقیم لباس کارکنان بیمارستان باکیفیت

در تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی مانند دیگر سازمان ها و ادارات، برای کارکنان و پرسنل، لباس های فرم دوخته و استفاده می شود. برای دوخت این لباس ها و برای کادر درمان، کادر اداری و خدمات از منسوجات متنوعی استفاده می گردد. لباس کارکنان بیمارستان در نمونه های باکیفیت و درجه یک با فروش بالایی روبرو است.

فروش مستقیم لباس کارکنان بیمارستان باکیفیت

بهترین جنس لباس بخش جراحی بیمارستان

بهترین جنس لباس بخش جراحی بیمارستانبخش جراحی و اتاق عمل یکی از حساس ترین و مهم ترین بخش ها در بیمارستان ها می باشد که رعایت نظافت و بهداشت همه اعضای آن دارای اهمیت زیادی است. بهترین لباس بخش جراحی از منسوجات زیر به تولید می رسد:

  • یکبار مصرف یا اسپان باند: به این منسوجات نبافته و یا بی بافت هم گفته می شود. این منسوج برای دوخت گان جراحی، ماسک، آستینچه و همچنین لباس بیمار برای اتاق عمل به کار می رود. یکی از خصوصیات ممتاز لباس های یکبار مصرف این است که به دلیل اینکه استریل هستند از انتقال عفونت و میکروب جلوگیری می کنند.
  • ترگال پلی استر یا پنبه: این منسوج دارای ویژگی ضد آب ژاول و مقاوم بودن می باشد و به رنگ های آبی آسمانی، خاکستری و سبز موجود است. البسه هایی که از این پارچه دوخته می شوند، در انواع گان های سر آستین کش و کلاه موجود است. مدل های این لباس ها یه انتخاب مشتری می توان قابل تغییر باشد. 

لازم است بدانید که البسه ها باید به نحوی دوخته شوند که جراح و بیمار در آن راحت باشند، بدن در آن عرق نکند و همچنین به راحتی وارد بدن شود.

خرید انواع لباس کارکنان بخش های مختلف درمانی

خرید انواع لباس کارکنان بخش های مختلف درمانیبخش های مختلف درمانی دارای فرم های مخصوص به خود در رنگ بندی های متنوع می باشند. یکی از بخش های درمان، شامل کادر پزشکی و پرستاری است. برای البسه پزشکان و پرستاران از منسوجات ترگال کجراه سفید رنگ استفاده می شود. البته برای پرستاران پارچه سرمه ای رنگ نیز استفاده می گردد.

یکی دیگر از بخش های کادر درمان، افرادی هستند که در قسمت اداری و یا خدمات مشغول می باشند. بهترین البسه برای کادر درمان، از منسوجاتی مانند فاستونی و ترگال کجراه دوخته می شوند.

رنگ بندی های بخش خدمات و کارکنان اداری بسته به قوانین و سیاست های بیمارستان اعم از دولتی و خصوصی با یکدیگر متفاوت است.

همواره لباس های کارکنان بیمارستان باید از بهترین منسوجات و با بهترین کیفیت دوخته شوند، زیرا این البسه ها همواره در معرض شستشو هستند و باید دارای مقاومت خوبی باشند.

در آخر این نکته را عنوان می کنیم که خرید لباس کارکنان بیمارستان در نمونه های متنوع از طریق همین وب سایت و با بهترین نرخ در حال انجام می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120477890

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب سبب جذب مشتری در بازار داخلی شده و افراد زیادی هستند که تمایل به خرید این محصول به صورت عمده دارند. اگر شما خرید خود

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما