اولترا
خانه / لباس بیمارستان / فروش مستقیم انواع لباس فرم بیمارستانی در کشور

فروش مستقیم انواع لباس فرم بیمارستانی در کشور

با توجه به اینکه در بیمارستان کار ها و وظایف گوناگونی وجود دارد، به همین دلیل انواع لباس فرم بیمارستانی را داریم. مثلا لباس فرم پرسنل با لباس بیمار متفاوت است. و یا لباس اتاق عمل با لباس خدماتی فرق دارد. فروش این نوع لباس ها معمولا به صورت عمده می باشد زیرا اکثر بیمارستان ها بعد از چند مدت تمامی لباس های فرم خود را تجهیز و نوسازی می کنند. بعضی از لباس های فرم بیمارستانی یک بار مصرف و بعضی لباس ها چند بار مصرف اند که هنگام خرید باید به این نکته توجه خاصی کنیم.  در اکثر شهر ها فروشگاه های لوازم پزشکی برای عرضه این نوع لباس ها وجود دارند.

فروش مستقیم انواع لباس فرم بیمارستانی در کشور

انواع لباس فرم بیمارستانی بانوان

انواع لباس فرم بیمارستانی بانوانلباس فرم بانوان در بیمارستان هم برای بیماران و هم برای پرسنل و پزشکان با هم فرق دارند. لباس فرم آقایان بیمار به رنگ آبی و لباس فرم خانم ها به رنگ صورتی می باشد. همچنین لباس فرم بانوان باردار هم با بقیه متفاوت است. معمولا در پرسنل و خدمات برای بانوان از لباس فرم مانتوی اداری استفاده می کنند ولی برای آقایان از پیراهن و شلوار استفاده می شود. از مزیت لباس فرم بیمارستان، قابلیت استریل شدن چند باره آن ها است. همچنین تقریبا همه خانوم ها از مقنعه استفاده می کنند. لباس های دختر بچه ها نیز با بقیه بیماران زن فرق دارد. ولی لباس پزشکان زن و مرد جز در مقنعه، تفاوت دیگری ندارد. اتفاقا خانم دکتر ها نسبت به دکتر های مرد کمتر حجاب دارند. همان طور که گفته شد، بیشترین تفاوت در لباس آقایان و بانوان در بیمارستان، رنگ لباس آنها می باشد. 

راهنمای خرید انواع لباس فرم بیمارستان

راهنمای خرید انواع لباس فرم بیمارستان در هنگام خرید لباس فرم به این نکته توجه کنید که آیا لباس قابل شست و شو هست یا خیر. در گام بعدی حتما لطافت و کیفیت دوخت لباس را مورد توجه قرار بدهید. از هر فروشگاهی خرید نکنید. سعی کنید به صورت عمده و با تخفیف زیاد خرید کنید. روی لباس فرم بیمارستان نباید دارای نوشته و نقاشی های زیاد باشد. سعی کنید از تولید داخل خریداری کنید و با این عمل از خروج ارز از کشور جلوگیری کنید.

شما حتی می توانید در خانه بنشینید و از سایت های گوناگون اقدام به خرید کنید. یکی از سایت های معتبر در این زمینه سایت آراد برندینگ می باشد که با کادری با تجربه و افرادی متخصص در این زمینه به خوبی به شما کمک خواهند کرد. علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، شما یک محصول با کیفیت و با ضمانت را تحویل می گیرید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120477890

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب سبب جذب مشتری در بازار داخلی شده و افراد زیادی هستند که تمایل به خرید این محصول به صورت عمده دارند. اگر شما خرید خود

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما