اولترا
خانه / لباس بیمارستان / خرید بی واسطه لباس بیمارستانی تترون در بازار

خرید بی واسطه لباس بیمارستانی تترون در بازار

لباس ها فرایند پیچیده ای را طی کردند تا به شکل امروزی رسیدند. امروزه با پیشرفت علم و صنعت لباس ها در طرح های مختلف و زیبا به تعداد زیاد تولید شدند. همچنین هر مکانی لباس خاص خود را دارد؛ مثل بیمارستان ها. در بیمارستان ها از انواع پارچه برای دوخت لباس استفاده می کنند، تترون، ترگال، فلامنت از آن جمله اند. خرید بی واسطه لباس بیمارستانی تترون از شرکت های تولیدی امکان پذیر است.

خرید بی واسطه لباس بیمارستانی تترون در بازار

بهترین پارچه تترون مناسب لباس بیمارستان

بهترین پارچه تترون مناسب لباس بیمارستانپارچه تترون خوب و مناسب برای بیمارستان، پارچه ای است که ویژگی هایی مانند: بدن نما نبودن، شفاف بودن رنگ پارچه، دقیق بودن عرض پارچه، لطیف بودن، خوش دوخت و سبک و راحت بودن آن و اتوخور بودن را دارا باشد و همچنین نباید در شست شوهای مکرر نخ نما و خراب شود.

شست شوی لباس های پارچه ای و اتو زدن آنها مهم است، به همین علت احداث رخت شوی خانه و اتوخانه ها از مهم ترین بخش های یک بیمارستان می باشد، ولی هزینه این مکان ها بالاست و در خیلی موارد اقتصادی نمی باشد.

ولی به علت اینکه اصلی ترین راه انتقال عفونت ها بین بیماران لباس های پارچه ای می باشند، باید در شست شوی آنها دقت زیادی به کار برد، این دلایل باعث می شوند که گاهی بیمارستان ها ترجیح دهند به جای خرید و مصرف لباس پارچه ای از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی استفاده کنند، که صرفه اقتصادی نیز داشته باشد.

فروش لباس بیمارستانی تترون

فروش لباس بیمارستانی تترونخرید و فروش لباس بیمارستان از طریق شرکت های تولیدی انجام می گیرد، این شرکت ها معمولا در کار تولید انواع لباس بیمارستانی شامل، لباس کادر درمان، بیماران و کادر خدماتی می باشد.

همچنین علاوه بر البسه بیمارستانی تولید شان، گان و ملحفه و روبالشتی را نیز دارند.

هر کدام از لباس های بیمارستانی تترون به یک رنگ تولید می شوند، به عنوان مثال لباس بیماران مرد معمولا آبی و یا سبز می باشد، لباس خانم ها صورتی، لباس کادر درمان همیشه سفید است و لباس کادر خدماتی قهوه ای و یا سرمه ای می باشد، همچنین لباس کودکان را طرحدار انتخاب می کنند برای حفظ روحیه بچه ها و انواع لباس و گان و شان اتاق عمل را سبز تولید می کنند.

امروزه به دلیل بالا بودن قیمت ها بین شرکت های تولیدی مزایده برگزار می کنند تا شرکتی که کم ترین قیمت را همراه با کیفیت مناسب ارائه می کند برنده شود و کار تولید با آن شرکت داده می شود.

همچنین خرید لباس های بیمارستانی توسط درمانگاه ها و بیمارستان ها به صورت عمده خریداری می شود، چون نیاز بالا دارند در دسترس داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120477890

مطلب پیشنهادی

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب

فروش عمده لباس کار بیمارستان با قیمت مناسب سبب جذب مشتری در بازار داخلی شده و افراد زیادی هستند که تمایل به خرید این محصول به صورت عمده دارند. اگر شما خرید خود

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما